Sylwester 2009/2010

forum tymczasowe


#1 2009-12-04 23:45:02

Eva

Administrator

Zarejestrowany: 2009-12-04
Posty: 18
Punktów :   

Introduction

Ha. Jako że ciężko się jednak porozumiewać w tak szerokim gronie, a pewne aspekty organizacyjne Sylwestra U Katarzyny 2009/2010 muszą być jednak przedyskutowane, to tymczasowo zostaje utworzona instytucja tego oto forum, które to zostanie najpewniej wykasowane jak już wytrzeźwiejemy w roku przyszłym. Tyle.

Offline

 

#2 2009-12-04 23:58:58

najka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-04
Posty: 31
Punktów :   

Re: Introduction

okej, Ewuniu, dziekuje za intro;d

Podczas rozmowy z Martą wypłynął pomysł zrobienia sylwestra w jednym kolorze, co wy na to żebyśmy wszyscy ubrali się np na niebiesko? mi się pomysł podoba;] poza tym myślę, że fajnie by było gdyby przynajmniej część ludzi przyniosła jakiś alkohol, w przeciwnym razie zbankrutuję;] poza tym gwarantuję jedzenie (przynajmniej częściowo) i spanie (ale niektórzy spoza warszawy będą się musieli zadowolić podłogą, bo mam tylko dwa łóżka, ewentualnie coś się wymyśli). no, piszcie jakieś swoje sugestie.

1. Eva
2. Marta
3. Kasia W.
4. Ewa
5. Mateusz
6. Marcin
7. Misiek
8. dziewczyna Miśka ?
9. Tymon
10. Gosia
11. Martyna
12. Ania G.
13. Maciek
14. dziewczyna Maćka
15. Cat
16. Adam
17. Hiir
18. Ja (gospodyni!)

Ostatnio edytowany przez najka (2009-12-26 13:28:26)

Offline

 

#3 2009-12-05 01:07:38

topolowa

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-05
Posty: 18
Punktów :   

Re: Introduction

lista osób będzie może?
ja ciągle będę was próbowała namówić na motyw przewodni DYNASTIA
tapir, złoto, odjazdowy makijaż - to panie
żel i zaczes, cygaro, elegancja-francja - panowie
http://blog.newsok.com/television/files/2008/08/dynasty0.jpg

co do kolorów, to Mateusz powiedzial, ze to nudne ;]
alkohol, jasna sprawa, każdy przynosi - możemy się umówić, że każdy po butli czegoś. tylko może nie mieszajmy, żeby mieszkania nie zdewastować rzygami

Ostatnio edytowany przez topolowa (2009-12-05 01:13:08)

Offline

 

#4 2009-12-05 04:06:49

Eva

Administrator

Zarejestrowany: 2009-12-04
Posty: 18
Punktów :   

Re: Introduction

I trzeba nad prowiantem pomyśleć, nie możemy w końcu pić na pusty żołądek

Offline

 

#5 2009-12-05 09:20:33

440 i 4

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-05
Posty: 10
Punktów :   

Re: Introduction

Nudne...gówno prawda - kolor wcale nie jest nudny. Można by nawet coś bardziej ekstremalnego niż niebieski wziąć. Np biały.
Jak nie, to może maski? Bez wybujałych ciuchów, jak na imprezę tylko nieco bardziej sylwestrowo plus obowiązkowa maska. Ale to też może się wydać nudne Z resztą co będzie to się dostosuję. Dynastia jest spoko.
Alko to proste, że każdy przywozi i żarcie też. Mogę gotować dla nas wszystkich Ustalimy menu to podzielimy się zakupem składników

Offline

 

#6 2009-12-05 10:58:01

Eva

Administrator

Zarejestrowany: 2009-12-04
Posty: 18
Punktów :   

Re: Introduction

Sam kolor mnie nie rozgrzewa ale np. kolor plus maski już bardziej (choc nie aż tak bardzo jak konkretny theme, mysle ze 'Postaci filmowe' by zaspokoily Ewy potrzebe tapiru i pozwolily rowniez na duza dowolnosc)

Offline

 

#7 2009-12-05 13:07:36

topolowa

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-05
Posty: 18
Punktów :   

Re: Introduction

ale postaci filmowe to zbyt ogólny theme właśnie, on wcale nie jest konkretny, bo daje zbyt dużą dowolność i zaraz się ktoś wyłamie i powie, że przebrał się za np Scarlet Johansson w  Między Słowami, czyli za nikogo.
Jak nie chcecie tak strasznie tej Dynastii (cieniasy!), to ja proponuję temat np: 'Z nakryciem głowy', albo 'Maski', albo własnie kolor. Zeby był jeden motyw przewodni dla wszystkich, wtedy będziemy się ładnie komponować na zdjęciach
Poza tym mnie nie podnieca tapir u siebie, tylko u wszystkich. Czaicie o co mi chodzi, nie? W kupie raźniej, fajniej i w ogóle kupa ma moc!
A tak to każdy będzie z innej kupy i zrobi się sraka.

Co do jedzenia to mam pytanie do najki: czy macie piekarnik i czy można z niego korzystać? Oczywiście to tylko propozycja, ale może się zjedziemy dzień wcześniej i zrobimy wypieki?

Offline

 

#8 2009-12-05 13:19:47

najka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-04
Posty: 31
Punktów :   

Re: Introduction

Marta, boski nick niech będzie kolor! wiadomo że każdy by chciał co innego, ale trzeba pójść na kompromis bo inaczej sie nic nie ustali. np ja moge isc na takie ustępstwo że nie bedzie niebieski tylko jakiś inny ;d a biały? bedziemy wyglądać jakbyśmy sie urwali z trasy Davida Byrne'a, dla mnie spoko =D

co do piekarnika to dobre pytanie, jeszcze nie był ani razu uzywany. w najblizszym czasie postaram sie go przetestować i dam znać =p (mam nadzieje ze mieszkanie nie pojdzie przez to z dymem).

Ostatnio edytowany przez najka (2009-12-05 13:25:58)

Offline

 

#9 2009-12-05 14:13:53

Eva

Administrator

Zarejestrowany: 2009-12-04
Posty: 18
Punktów :   

Re: Introduction

Biały jest mi bliższy niż niebieski, jeśli już tak chcecie ten kolor to ja jestem zdecydowanie za bielą, ale zastanówcie się jeszcze nad tymi maskami, bo byłby ciekawy dodatek do koloru! (poza tym samodzielne ozdabianie tej maski dużo radości by mi jednak sprawiło, wszystkie tak ostatnio babciowo wieczory spędzamy więc byłby fun ;>)

A pomysł z wypiekami jest super, chłopy by wyszły na polowanie, a my w kuchni przygotowywały byśmy posiłki xD Także trzymam kciuki za Kasiowy piekarnik. No więc trzeba by było też pomyśleć o dniu przyjazdu, kto, kiedy, jak, ja pewnie i tak będę wcześniej więc trzeba skoordynować odbieranie z dworców i inne pieroństwa.

PS Jak będzie biel to nawet sobie jakąś fajną kieckę sprawię, maszynę do szycia się odkurzy i będzie lans (jak od Dżimiego Czu). Biały, biały, biały (trąca palcem).

Offline

 

#10 2009-12-05 14:28:47

440 i 4

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-05
Posty: 10
Punktów :   

Re: Introduction

No to postanowione że pieczemy. Może mięso, eeeej? Że wiecie, obiad noworoczny xD

Co do postaci filmowych to ja odczytuję aluzję o Scarlett i wcale się nie wypieram. Na drugie mi Sztywniara. Optuję za maska vel kolor vel tugezer.
I nas nie trzeba odbierać, bo Kraków samodzielny i nawet skrótem dojdzie na piechotkę

Offline

 

#11 2009-12-05 18:00:30

topolowa

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-05
Posty: 18
Punktów :   

Re: Introduction

Przepraszam, ale ja chcę być odebrana. Lubię tą świadomość, że ktoś tam  na mnie czeka
Co do przebrania, to poddaję się z bólem, ale i z pokorą przyjmuję kolor i maski i obiecuję się dobrze bawić ;] Tylko jak już się umawiamy, że wszyscy to WSZYSCY!
Obiad noworoczny to moim zdaniem jest pomysł mega! Kuchnia najki duża, więc się zmieścimy. Może się nawet opłatkiem podzielimy magicznie, co? <łezka wzruszenia> Tylko obrus musi być!
I maski białe, nie? czy nie?

Offline

 

#12 2009-12-05 18:14:56

440 i 4

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-05
Posty: 10
Punktów :   

Re: Introduction

Ta, Ty to lubisz, a jak obiecałaś mnie odebrać to się w końcu kurwa sama odebrałam...
Jeżeli ktoś by jeszcze optował za Dynasta to ja spoko, bo mam pomysł na ciuch
A panowie się tu wypowiedzą w ogóle? Bo kogo jak kogo, ale to ich przebieranie się pewnie będzie boleć najbardziej.

Najka, tak w ogóle to Twoje współlokatorki będą?

edit:
Dobra, sorewicz, nie zauważyłam edytowanej listy gości...

edit 2:
Kim jest Ania M.?

Ostatnio edytowany przez 440 i 4 (2009-12-05 18:18:47)

Offline

 

#13 2009-12-05 19:18:42

najka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-04
Posty: 31
Punktów :   

Re: Introduction

Ania M. to moja koleżanka jeszcze z gimnazjum. jeszcze w sumie nie wiadomo czy przyjdzie. matko, ja miałam na początku zamiar przygotować kanapki i koreczki, a te tu mięsiwa chcą piec....wprawiacie mnie w zakłopotanie, bo ja gotować nie umiem =( chociaż osobiście myślę że to trochę przesada, można by jakieś ciasto ewentualnie. co do masek to ja mam białą maskę z teatru witkacego, mogę wziąć! i oczywiście kto bedzie chciał być odebrany z dworca, to będzie;]

edit: muzyką zajmie sie Misiek, to już jest obgadane. a, fajerwerki!! muszą być fajerwerki! i mam niewiele kieliszków do wódki, więc kto może niech weźmie swoje.

Ostatnio edytowany przez najka (2009-12-05 19:25:18)

Offline

 

#14 2009-12-05 23:14:44

ILOVEPAVEMENT!

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-05
Posty: 13
Punktów :   

Re: Introduction

Oooo, zajebiście, że Misiek zajmie się muzyką, bo to sprawi, że nie będę musiał zajmować się ja. Bo ja się zawsze zajmuję i wpycham z troski o sztukę i kulturę i obiektywne piękno, a tu Misiek pozwoli mi pić w spokoju, ha!

Chyba wiadomo kim jestem i wszystko mi jedno za co się będę przebierał, byle to nie było abstrakcyjne. W sensie ja rozumiem fajność konceptu kolorów, ale to nie ma potencjału śmiesznościowego, a przebiera się po to, żeby się z siebie śmiać całą noc, wtedy jest wesoło. A jak się niby mam wyśmiewać z ludzi ubranych w ten sam kolor co ja? Chyba tylko na zasadzie reklam proszków z lat 90tych: człowieniu! to ma być biel! moja biel to biel, twoja to zszarzałe gówno, pierz w polenie!

to co, przywożę dominiona i napierdalamy całą noc =D?

Ostatnio edytowany przez ILOVEPAVEMENT! (2009-12-05 23:42:07)

Offline

 

#15 2009-12-06 13:07:10

440 i 4

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-05
Posty: 10
Punktów :   

Re: Introduction

Łoooo, bierz tę grę szatana, będziemy ciupać z Katarzyną i Marcinem, bo reszta pewnie pogardzi Żeby nie było to pogramy noc wcześniej, bo w sylwestra będziem tańczyyyyć. Właśnie...nikt nie ma wizji sylwestra bez tańca, prawda?
Co do koloru to też może być śmiesznie, bo to ma być przebranie, a nie zwykły tam biały t-shirt.
A fajerwerki chodźmy obejrzeć pod Pałac. Jest blisko i będzie spektakularnie.

edit:
W ogóle to na ile my jesteśmy zaproszeni? To jakby kluczowa sprawa.

Ostatnio edytowany przez 440 i 4 (2009-12-06 13:12:39)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bpkrakow.pun.pl www.fs2pl.pun.pl www.gniotki.pun.pl www.gtcup.pun.pl www.bodomki.pun.pl